Ørsted Telte

Ørsted Telte

Namiot 30 x 105 m

Od profilów specjalnych po standardowe

      

3 tys. gości specjalnych podczas olbrzymich koncertów w Horsens

 

Koncerty w Horsens z udziałem Madonny i The Rolling Stones uczyniły z tej miejscowości innowacyjne centrum kulturalne, przyciągające uwagę wyróżniającymi się imprezami.

 

W połączeniu z koncertami, organizatorzy potrzebowali ogromnego namiotu do obsługi kateringowej 3 tys. gości specjalnych. Firma Ørsted Telte jest ekspertem w dziedzinie namiotów i specjalizuje się w opracowywaniu namiotów wszelkich rozmiarów.

 

Firma Alumeco była nastawiona na dialog

Firma Alumeco współpracuje z firmą Ørsted Telte od kilku lat opracowując rozwiązania specjalne. W tym projekcie Firma Alumeco była również nastawiona na dialog:

 

„Organizatorzy imprez w Horsens potrzebowali namiotu o szerokości 30 m. Na tamtą chwilę, w Danii nie było takich namiotów. Żadna inna duńska firma z branży namiotów nie miała czegoś takiego w swojej ofercie. Od tamtej pory, nasz namiot o wymiarach 30 x 105 m był wypożyczany wielokrotnie' – powiedział Keld Sørensen, współwłaściciel firmy Ørsted Telte, która dostarcza i montuje namioty od rozmiarów 3 x 3 m do 4,5 tys. m2.

 

„Ludzie w Horsens byli bardzo zadowoleni z namiotu. Dało nam to najlepszy możliwy start w rozpoczęcie wypożyczania tak dużego namiotu. Od tamtej pory wielokrotnie wypożyczaliśmy go dużym duńskim firmom, które korzystają z niego podczas imprez, np. gdy obiekty sportowe są zbyt małe'.

 

 

Zamontowane profile

Wyciskane i anodowane kształtowniki aluminiowe.

Od profilów specjalnych po standardowe

Olbrzymi namiot został opracowany przed konstruktora z firmy Ørsted Telte, który rozpoczął rysowanie rozwiązania i tworzenie modeli 3D w oprogramowaniu auto-CAD. Następnie, firma z branży namiotów potrzebowała znaleźć dostawców, którzy byliby w stanie dostarczy poszczególne komponenty, począwszy od brezentu, przez stal, po profile aluminiowe utrzymujące namiot.

 

„Współpracujemy z firmą Alumeco od kliku lat. W tym projekcie został opracowany dla nas specjalny profil. Materiał był wyciskany i anodowany, z uwzględnieniem sugestii dotyczących wymiarów i stopów. Innymi słowy, korzystaliśmy z kompletnej obsługi w zakresie aluminium' – powiedział Keld Sørensen, który z profilu specjalnego uczynił profil standardowy w ofercie produktów, umożliwiając jego zamawianie w firmie Alumeco w wymaganych rozmiarach dla nowych namiotów.

 

Oto produkt końcowy: Namiot gotowy do obsługi kateringowej 3 tys. gości

 

Artykuł został opracowany we współpracy z firmą Ørsted Telte.

 

 

3 tys. gości