Nissens

rozwiązanie w zakresie chłodzenia

Aluminium w produktach z zakresu chłodzenia

Producent rozwiązań z zakresu chłodzenia. Nissens A/S

 

Producent rozwiązań z zakresu chłodzenia Nissens A/S, firma zlokalizowana w Horsens, od kilku lat doświadcza znaczącego rozwoju w organizacji, projektowaniu, produkcji, logistyce i sprzedaży. Wszystko to zostało zaplanowane w celu wypromowania firmy Nissens nie tylko na rynku międzynarodowym, ale również globalnym. Ten rozwój stawia nowe wymagania także partnerom i dostawcom firmy.  

 

Podstawą do przejścia firmy Nissens z rynku międzynarodowego na globalny jest fakt posiadania klientów w skali globalnej oraz 75 wyspecjalizowanych pracowników pracujących na trzech kontynentach. Ponadto, firma posiada 18 przedsiębiorstw handlowych na całym świecie i jest ukierunkowana na systemy chłodzenia pojazdów, produkty klimatyzacyjne i rozwiązania z zakresu przepływu ciepła. Wspólną podstawą jest jasno zdefiniowana strategia, która służy jako wytyczna dla wszystkich pracowników:

 

– „Rozwój, którego dokonaliśmy i który nadal przechodzimy, wymaga partnerstwa z pomocą w skali globalnej. Firma Alumeco jest świetnym przykładem takiego partnera, ponieważ działa globalnie, a my mamy globalną perspektywę' – powiedział Andreasen, menedżer działu zakupów w firmie Nissens.

 

– „Niektóre nasze wymogi dla dostawców zwiększają elastyczność, skracają czas odpowiedzi i powiększają wiedzę dotyczącą produktów, niezależnie od rejonu prowadzenia działań. Ponadto, profesjonalna obsługa techniczna przyczynia się do edukacji naszych pracowników, ponieważ umacnia dialog z klientami firmy Nissens.  W firmie Alumeco uważamy, że to partnerstwo spełnia nasze wymogi i oczekiwania.

 

Od 90 lat znajdujemy odpowiednie rozwiązania

Aluminium jest podstawowym materiałem w produkcji firmy Nissens, ponieważ przyczynia się do utrzymania jakości i atrakcyjności na rynkach, na których firma odnosi sukcesy

 

– „W naszej produkcji w większości korzystamy z aluminium. Stosujemy je zarówno w konstrukcjach maszyn, turbin wiatrowych i pojazdów. To trzy główne dziedziny naszej działalności biznesowej, w których najistotniejsze są lekkość i odporność korozyjna aluminium' – powiedział Lene Andreasen

 

- Firma Nissens A/S obchodziła swoje 90-lecie w 2011 r. Przez te lata byliśmy ukierunkowani na znajdowanie odpowiednich rozwiązań w celu użytkowania i integracji różnych materiałów, np. aluminium. Specjalizujemy się w produktach wykonanych z aluminium, które pod wieloma względami konkuruje z produktami wykonanymi z tworzyw sztucznych i innych materiałów.

 

Od samego początku

Peter Zierau, menedżer ds. klientów kluczowych w firmie Alumeco, doświadczył rozwoju w firmie Nissens, o którym mówi Lene Andreasen:

 

- Firma Nissens pozostaje od lat naszym dobrym klientem. Dlatego obecnie prowadzimy kompleksową współpracę w zakresie wielu produktów aluminiowych. W ciągu kilku ostatnich lat firma znacząco się rozwinęła.

 

– „Prowadzimy bliską współpracę z klientem w warunkach perspektywy globalnej i logistyki kompleksowej, gdzie dostawy i produkcja są realizowane w Chinach, Słowacji i Danii' – powiedział Peter Zierau, a następnie dodał

 

– Firma Nissens przechodzi głęboki rozwój i stale opracowuje nowe produkty. Możliwość bliskiej współpracy i bycia częścią dialogu dotyczącego aluminium we wstępnej fazie procesu projektowania to dla nas duża zaleta.

 

Przypadek został opracowany we współpracy z firmą Nissens. Nissens logo

 

Obejrzyj naszą galerię zdjęć:

  • Produkty firmy Nissens z zakresu chłodzenia
  • Produkty firmy Nissens z zakresu chłodzenia
  • Produkty firmy Nissens z zakresu chłodzenia
  • Produkty firmy Nissens z zakresu chłodzenia