Podstawy

przybudówki Bases z aluminium

Aluminium dodaje elegancji i elastyczności. „Tworzenie nowych profilów pozostawiamy ekspertom w firmie Alumeco' – stwierdził przedstawiciel firmy BASES

Aluminium dodaje elegancji i maksymalnej elastyczności

 

Od rozpoczęcia działalności w 2003 r. firma BASES A/S opracowała serię przybudówek i daszków o wysokiej jakości, eleganckiej stylistyce i lekkich materiałach. Aluminium jest podstawowym komponentem w rozwiązaniach firmy BASES, ponieważ zapewnia dużą elastyczność i charakteryzuje się wieloma zaletami.

– „Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta. Dostarczamy daszki, m.in. dla rowerów, pokrycia tarasowe i przybudówki. Jeżeli nie posiadamy rozwiązania od ręki, to opracujemy je. Jesteśmy silnie ukierunkowani na rozwiązania niestandardowe. To wymaga elastyczności, którą możemy zaoferować poprzez pracę z aluminium' – powiedział John Schnor, właściciel firmy BASES A/S w Middelfart. Firma niedawno otworzyła wielką nową wystawę w BYGGECENTRUM.

 

Oczywisty środek

Oryginalna konstrukcja firmy BASES została opracowana przez duńskiego projektanta, Christiana Bjørna, z którym firma prowadzi nadal bliską współpracę. Od samego początku, połączenie współczesnych projektów z lekkimi materiałami charakteryzowało wszystkie rozwiązania firmy BASES. Aluminium stanowi tutaj oczywisty środek:

 

– Stosowanie aluminium od początku oznaczało, że profile mogą oferować pewne właściwości.  Przykładowo, możemy łatwo i elegancko dodać szkło. Cięcie materiału jest możliwe na miejscu, natomiast w przypadku stali galwanizowanej byłoby to utrudnione, gdyż jest ona uprzednio obrabiana.

 

– Możliwość obróbki na miejscu oznacza sposobność stworzenia dla klientów rozwiązań szybko realizowanych na terenie zakładu. Odstęp pomiędzy zapytaniem, a projektem końcowym jest po prostu bardzo krótki – powiedział John Schnor i przedstawił kilka innych zalet stosowania aluminium.

 

– Materiał nie rdzewieje i nie zmienia koloru, ponieważ jego powierzchnia została obrobiona (naturalna anodyzacja). Posiadamy możliwość integrowania wielu cech i funkcji, co jest niemożliwe w przypadku profilów stalowych.  

 

Wiele zasobów

Gdy John Schnor i Christian Bjørn zdali sobie sprawę, że nowy projekt powinien być wykonany z aluminium, firma BASES skontaktowała się z firmą Alumeco:

 

– Pomimo, że otrzymywaliśmy oferty od różnych innych firm, skontaktowaliśmy się z firmą Alumeco, z którą nadal prowadzimy współpracę. Alumeco nie bez powodu jest największą firmą w branży aluminium w rejonie północnym. Firma jest dużą organizacją, oferuje konkurencyjne ceny i świadczy usługi najwyższej jakości.

 

– Produkcję nowych profilów pozostawiamy ekspertom w firmie Alumeco. Decydują oni o parametrach możliwych do uzyskania przy użyciu danych narzędzi. Firma Alumeco równie doskonale dobiera odpowiednich dostawców profilów, niezależenie od lokalizacji w skali światowej. Firma Alumeco ma pełną kontrolę nad organizacją, ponieważ posiada wiele źródeł zaopatrzenia. To ogromna zaleta – stwierdził John Schnor.

 

John Reimer, menedżer ds. kluczowych klientów w firmie Alumeco opowiedział o rozwiązaniu dla firmy BASES:

 

– Dostarczamy materiały wyciskane i obrabiane dla firmy BASES, której technicy podróżują po kraju i montują rozwiązania. Przed dostawą, pomogliśmy firmie BASES skonstruować profile i sfinalizować produkt, w ramach kompletnej obsługi dostaw i obróbki aluminium.

– Firma Alumeco m.in. dostarcza aluminium na profile do krokwi, wstępnie walcowane i obrobione, gotowe do użytku. Słupy do daszków, przybudówek, tarasów, daszków rowerowych i innych zadaszeń są również wykonywane z wyciskanych profilów aluminiowych, dostarczanych na żądany wymiar i parami, zapakowanych i gotowych do montażu na miejscu.

 

Przypadek opracowany z firmą Bases Bases logo

 

Obejrzyj film i zapoznaj się z galerią zdjęć:

  • Aluminium stanowi ważny element w przybudówkach
  • Materiał ten nie rdzewieje i nie zmienia koloru. Idealnie
  • Przybudówka od firmy BASES