Soroe

Sorø Møbler

H-Line: nagroda za projekt

H-Line

 

Partner zorientowany na projekt 

Firma Sorø Møbler zaprojektowała nową linię wysokiej klasy stolików konferencyjnych, które odniosły sukces w wielu miejscach na całym świecie. Ostatnio miało to miejsce na targach zorganizowanych przez firmę Orgatec w Kolonii, gdzie firma z nowej Zelandii otrzymała świetnie opinie o produkcie:

 

„Ludzie są zachwyceni stolikiem, zarówno w Kolonii, Nowym Jorku i innych miejscach. Obecnie pracujemy nad wysokiej klasy krzesłami' – powiedział Jens Bjerregaard, dyrektor generalny firmy Sorø Møbler, odpowiedzialny za opracowywanie produktu.

 

Podczas procesu projektowania stolika, firma Alumeco wniosła nieoceniony wkład w konstruowanie nóg z aluminium, które są widocznym i wyrazistym elementem w wyglądzie stolika:

 

„Pracownicy firmy Alumeco byli bardzo skoncentrowani i zorientowani na projekt. Spodobało mi się to, ponieważ większość dostawców wyznaje wyłącznie filozofię sprzedaży tu i teraz' – powiedział Jens Bjerregaard.

 

Pracownicy robią różnicę

Jens Bjerregaard ma następujące zdanie na temat współpracy:

 „Zaproponowaliśmy firmie Alumeco dołączenie do projektu, a oni opracowali rozwiązanie. To samo stało się w kwestii podwykonawców, po prostu ich dla nas znaleźli' – powiedział Jens Bjerregaard, podkreślając również istotny element w dialogu firm Sorø Møbler i Alumeco:

 

„Pracownicy robią różnicę. Chętnie przyjmują konstruktywną krytykę. W zamian przedstawiają szczerą opinię dotyczącą wariantów możliwych i niemożliwych do realizacji'.

 

Część całego procesu

Morten Bohn jest koordynatorem ds. sprzedaży w firmie Alumeco w dziale obróbki i kształtowników specjalnych. Był odpowiedzialny za opracowanie odpowiedniego rozwiązania dla firmy Sorø Møbler:

 

 

Profile specjalne

Profile specjalne firmy Alumeco zastosowane w produktach H-line

„Gdy projektant z firmy Sorø Møbler ukończył szkic, zostaliśmy poproszeni o dalsze rozwinięcie produktu.  Odbyliśmy spotkanie wstępne z omówieniem kwestii praktycznych dotyczących produkcji, jakości, wykończenia i innych. Stanowiliśmy więc część całego procesu. Po sprecyzowaniu konstrukcji, rozpoczęliśmy wytwarzanie produktu, z uwzględnieniem produkcji, obróbki powierzchniowej, montażu i specjalnego pakowania' – powiedział Morten Bohn, a następnie dodał:

 

„Zaletą zaproszenia nas na samym początku było to, że stanowiliśmy część procesu rozwijania produktu i mogliśmy zapewnić klientowi dochodowość jego produkcji'.

 

Artykuł został opracowany we współpracy z firmą Sorø Møbler. Sorø Møbler logo