Wittenborg

Panel aluminiowy

Profile aluminiowe dostosowane do nowego dozownika kawy.

Ekskluzywna kawa

 

Dozowniki kawy firmy Wittenborg

Aluminium charakteryzuje się ekskluzywnym wyglądem dzięki srebrzystej powierzchni. W połączeniu z faktem większej mobilności i łatwiejszego czyszczenia produktów, ogólna ocena jest bardzo pozytywna. Produkty obudowane w aluminium są również bardzo popularne w kuchniach, kafeteriach i bufetach, gdzie liczy się schludny i ekskluzywny wygląd.

 

Firma Wittenborg jest największym dostawcą automatów sprzedających w północnej Europie. Jej celem jest wprowadzanie nowych produktów o jeszcze bardziej ekskluzywnym wyglądzie, wyposażonych w panel przedni ze szczotkowanego aluminium.  

 

Firma Wittenborg skontaktowała się z firmą Alumeco i przekazała szkice. Zostały one następnie opracowane przez pracowników technicznych firmy Alumeco. Przedstawiono panel przedni zaprojektowany pod kątem warunków obróbki i ekonomicznego użycia metalu.

 

Firma Alumeco jest obecnie stałym dostawcą profilów dla firmy Wittenborg, dostarczając produkty bez wad o całkowicie idealnych powierzchniach, co stanowi tutaj najważniejszy czynnik.

 

Fakty:

Firma Alumeco dostarcza ponad 15 tys. paneli czołowych rocznie dla firmy Wittenborg