Cięcie na zamówienie w Alumeco Coil Center

Alumeco Coil Center in Coswig

Alumeco Cut to Length Center tnie arkusze w ustalonej długości lub zgodnie z życzeniem klienta

Cięcie na zamówienie w Alumeco Coil Center

 

Alumeco Cut to Length Center tnie arkusze w ustalonej długości lub zgodnie z życzeniem klienta

 

Cięcie na zamówienie w Alumeco Coil Center

 

Cięcie na zamówienie jest wyrażeniem stosowanym do cięcia arkuszy o ustalonej długości lub zgodnie z życzeniem klienta. Alumeco wykonuje to zadanie we własnym centrum usytuowanym w Coswig pod Berlinem. W Centrum krążków Alumeco jesteśmy w stanie wykonywać dokładne cięcia i dostarczać arkusze o dokładnie takich wymiarach, jakie są potrzebne. Otrzymasz zatem arkusze, które są gotowe do użycia.

 

Zobacz krótki film o naszym Coil Center:

 


Korzyści dla Ciebie, naszego klienta

Product Manager Mogens Solgaard Levinsen nie ma wątpliwości, że własne Coil Center firmy Alumeco zapewnia szeroki zakres korzyści dla dużych i małych klientów:

 
- Nasi klienci działają w obszarach, w których szybkie dostawy, elastyczność, a także, co nie mniej ważne, całkowite koszty projektu odgrywają ważną rolę w zakresie konkurencyjności jak również ogólnie biznesu. Posiadanie własnego Coil Center pozwala nam dostarczać dokładnie to, czego klienci oczekują w krótkim czasie i po bardzo konkurencyjnej i atrakcyjnej cenie, mówi, i kontynuuje:

- Kupując arkusze w stałej długości od nas, jesteśmy w stanie zaoferować minimalne poziomy zapasów. Co więcej cięte arkusze są gotowe do użycia, co powoduje znaczne zmniejszenie marnotrawstwa zasobów.

Lakierowane arkusze w ustalonych długościach

Alumeco Coil Center dostarcza również lakierowane blachy o stałych długościach. Lakierowane arkusze są często stosowane do elewacji i znaków. Nasze standardowe zapasy obejmują najczęściej używane kolory, ale chętnie dostarczamy również dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania kolorystyczne.

 

Jeśli masz dalsze pytania dotyczące produktów, które możemy dostarczyć z naszego Centrum Coil, prosimy o kontakt z nami.

  • Alumeco coil center in Coswig
  • Quality inspection at our center
  • Loading sheets - Ready for delivery at our customer
  • A product ready for use and no scrap - no waste