Alumeco

Obszar o powierzchni ok. 40 tys. m2: biura, wysokie składowanie, magazyny i budynki produkcyjne.
Obszar o powierzchni ok. 40 tys. m2: biura, wysokie składowanie, magazyny i budynki produkcyjne.

Alumeco – świat aluminium

Alumeco jest międzynarodowym przedsiębiorstwem handlowym założonym w 1983 r., z centralą w Odense (Dania). Alumeco dostarcza rozwiązania w zakresie aluminium dla branż, w których występuje zapotrzebowanie na ten metal. Jako globalny dostawca i partner, dysponujemy rozległą siecią kontaktów międzynarodowych, jak również kierujemy wieloma przedsiębiorstwami zależnymi w Europie, Północnej Ameryce i Chinach.

Dzięki rozległym inwestycjom w strukturę fizyczną firmy i nowoczesne maszyny, firma Alumeco dysponuje jednym z największych magazynów aluminium w północnej Europie, własnym centrum cięcia zwojów oraz dwoma całkowicie zautomatyzowanymi systemami wysokiego składowania. Połączenie tych wszystkich inicjatyw umożliwia nam spełnianie wymogów naszych klientów i adaptowanie się do kierunków rozwoju rynku. Dzięki temu gwarantujemy zawsze najlepszą obsługę.

Nasze specjalne umiejętności i wiedza są oparte na ponad 30 latach doświadczeń. Dzięki naszym wyspecjalizowanym i utalentowanym pracownikom, możemy udzielać kompetentnych i obszernych porad w zakresie aluminium. Każdego dnia ciężko pracujemy nad realizacją i opracowywaniem rozwiązań ukierunkowanych na indywidualne wymogi klientów.

Nasza wizja: „BYĆ NUMEREM 1 – tworząc atrakcyjne warunki dla naszych partnerów' Stale dokładamy wszelkich starań w obszarze zapewniania jakości poprzez inwestowanie w systemy wysokiego składowania, nowe piły, inteligentne rozwiązania IT, jak również szkolenia pracowników. Wszystkie nasze starania mają na celu stałe zapewnienie dobrej współpracy z naszymi klientami i dostawcami.

Get an overview of our subsidiaries here.

 

Alumeco w liczbach

   
Data założenia 1983
 Liczba pracowników (Odense): 266
 Liczba pracowników (grupa): 950
 Siedziba:   Odense, Dania
 Certyfikacja:

ISO 9001

ISO 45001

 Rejestracja firmy: NIP/VAT. no: PL5170308343

Video: Alumeco Company Presentation

Video: Alumeco - Metal Supplier

Alumeco przez lata w ilustracjach

  • Alumeco 1983-1990
  • Alumeco 1990-1997
  • Alumeco teraz