Kariera

Kariera Alumeco

Zatrudnienie w Alumeco

Pracownicy Alumeco

Firma Alumeco oferuje profesjonalne wyzwania i rozwój zawodowy, ekscytujące zadania, a w szczególności możliwość rozwoju kariery dostosowane do ambicji pracowników. Oferujemy zdrowe środowisko pracy z dobrymi relacjami i planem dnia zawierającym okazje do spożycia wartościowych posiłków, w tym m.in. świeżych owoców. Firma Alumeco w regularnych odstępach przeprowadza ankiety dotyczące satysfakcji pracowników i stosuje konstruktywne podejście do ich wyników, zapewniając stałe ukierunkowanie na utrzymanie dobrobytu i bilansu firmy.

Kultura w firmie Alumeco

Naszym celem jest bycie nr 1 – tworząc atrakcyjne warunki dla naszych partnerów. Naszą misją jest osiągnięcie dochodowości w branżach z zapotrzebowaniem na aluminium poprze kompetentne poradnictwo, terminowe dostawy, zmniejszenie kapitału obrotowego i wysoką elastyczność. Dzięki rzetelnym i wyspecjalizowanym pracownikom, optymalizujemy źródła dostaw, parametry i dystrybucję stopów aluminium, miedzi i mosiądzu.

Nasza organizacja charakteryzuje się krótkimi i prostymi kanałami podejmowania decyzji, bezpośrednią komunikacją i otwartym, przyjaznym tonem w rozwiązywaniu problemów. Alumeco jest silną organizacją ukierunkowaną na sprzedaż z nastawieniem na jakość usług, również pomiędzy współpracownikami.

Organizujemy coroczne wydarzenia społecznościowe i wspieramy uczestnictwo w wydarzeniach, np. w corocznym wyścigu Adventure Race (Odense), wyścigu DHL Relay Race (Odense) oraz innych korporacyjnych wydarzeniach sportowych. Firma organizuje również wydarzenia wydziałowe oraz tradycyjne obiady świąteczne, które co roku gromadzą pracowników wszystkich przedsiębiorstw podlegających Grupie. Te aktywności przyczyniają się do wzmocnienia poczucia solidarności w organizacji.

Wolne etaty

Klienci stanowią najwyższy priorytet i oś działań firmy Alumeco. Podejmujemy ukierunkowane wysiłki w celu oferowania i zachowania wysokiego poziomu usług dla naszych klientów, spełniając ich oczekiwania formułowane pod naszym adresem. Dlatego poszukujemy nowych, wykwalifikowanych i ambitnych pracowników, którzy mogą wnieść wkład w codzienne działanie i stały rozwój firmy Alumeco.

Poniżej jest dostępna lista wolnych stanowisk, na które obecnie prowadzimy rekrutację. Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij interesujące Cię stanowisko: